Ślubowanie pierwszoklasistów

W czwartek (24. 10. 2019) w  naszej szkole miała miejsce uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Ślubowanie to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego ucznia, dlatego uroczystość miała bardzo podniosły, a zarazem radosny charakter.Pierwszoklasiści ubrani w stroje galowe niecierpliwie oczekiwali na najważniejszy moment uroczystości – pasowanie na ucznia. Najpierw jednak musieli zaprezentować program artystyczny i złożyć uroczystą przysięgę na sztandar szkoły. Pan dyrektor nie miał najmniejszych wątpliwości, gdy dotykając ramion dzieci, z dumą przyjmował je do grona uczniów naszej szkoły. Ten dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń. Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły.
zobacz galerię zdjęć
Zobacz fotogalerię.