Czas podsumowań…..

Koniec roku szkolnego, to czas podsumowań. Mimo pandemii oraz nauczania zdalnego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w różnych konkursach. Były to konkursy: plastyczne, fotograficzny, matematyczny. W etapie powiatowym  XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci ze Szkół Podstawowych zorganizowanym przez KRUS  - „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”, uczennica klasy III – Natalia Malesa zajęła III miejsce w kategorii wiekowej klas I – III. Wyróżniono również pracę Juliana Kryszaka z oddziału przedszkolnego.

Uczestniczyliśmy również w XIII Powiatowym Konkursie Plastycznym „Pamiętamy o tradycji” zorganizowanym przez MCK w Ciechocinku na najładniejszą pisankę lub kartkę świąteczną. W kategorii wiekowej przedszkolnej Stanisław Kazimierczak otrzymał nagrodę, a Szymon Dąbrowski wyróżnienie. W kategorii wiekowej klas 1 – 4 – uczennica klasy III – Natalia Lewandowska otrzymała wyróżnienie.

Uczniowie brali  również udział  w konkursie fotograficznym – „Uroki Ziemi Kujawskiej” zorganizowanym przez ZSRCKU w Przemystce. W kategorii szkół podstawowych uczennica klasy IV – Klaudia Chojnicka zajęła II miejsce, a uczeń klasy VII – Marcel Gruzel otrzymał wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów.

Zobacz fotogalerię