Inauguracja roku szkolnego

2 września mszą świętą w sędzińskim kościele rozpoczęliśmy rok szkolny 2019/2020. Następnie w budynku szkoły pan dyrektor uroczyście wszystkich powitał  po wakacyjnej przerwie. Do Publicznej Szkoły Podstawowej w Sędzinie uczęszczać będzie 105 uczniów. Oddział zerowy liczy 15 dzieci, wychowawcą jest pani Anna Niedziałkowska. Klasa I to 6 uczniów, wychowawca pani Jolanta Krużyńska. W klasie II uczy się 7 uczniów, wychowawcą jest pani Monika Gruzel. Klasa III 10 uczniów, wychowawca pani Katarzyna Marczewska. Klasa IV - 12 uczniów, wychowawca to pani Michalina Piotrowska. Klasa V - 17 uczniów, wychowawca pan Leszek Gruzel. Klasa VI liczy 18 uczniów, wychowawcą jest pani OlenaSavosh. Klasa VII - 11 uczniów, wychowawca pani Agnieszka Danafeld. Klasa VIII liczy 9 uczniów, wychowawcą jest pani Beata Kurant. Rok szkolny 2019/2020 przyniósł zmiany kadrowe. Są to zmiany wśród kadry pedagogicznej jak również wśród pracowników obsługi. Pani Anna Niedziałkowska jest wychowawcą oddziału przedszkolnego, pani Monika Kaźmierczak pedagogiem, który prowadzi nauczanie indywidualne w klasie III oraz pan Tomasza Nowak, który już od początku sierpnia jest pracownikiem obsługi na stanowisku konserwator. Nauczycielem języka niemieckiego jest pani Olena Savosh.
Rok szkolny 2019/2020 rozpoczęty. Czas wracać do szkolnych ławek, czas podążać tajemniczymi ścieżkami wiedzy, zadbajmy by wszyscy dotarli do celu i poczuli radość z dobrze wykonanego zadania!