Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24 czerwca odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021 / 2022.  Był to dzień podsumowania ciężkiej i wytężonej pracy oraz pożegnania naszych ósmoklasistów, którzy dalszą swoją edukację będą kontynuować w wybranych przez siebie szkołach ponadpodstawowych. Najpierw cała społeczność szkolna na czele z pocztem sztandarowym wraz z rodzicami udała się do kościoła. Po mszy świętej około godziny 10 zaczęła się uroczystość rozdania świadectw z wyróżnieniem uczniom klas I - VII oraz świadectw naszym tegorocznym absolwentom, w której uczestniczyli uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście. Było uroczyście i wspaniale. Niejednemu zakręciła się łza w oku… Po części oficjalnej klasa ósma zaprezentowała swój pożegnalny występ. Następnie wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas, aby otrzymać świadectwa szkolne i życzyć sobie bezpiecznych i udanych wakacji. Uczniowie z pewnością cieszyli się z zakończenia roku szkolnego. Zarówno oni jak i nauczyciele z pewnością zasłużyli na wakacyjny odpoczynek.