Przemoc elektroniczna w naszej szkole

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Wszyscy doskonale wiemy  w jakiej znaleźliśmy się sytuacji, w naszej edukacji zaszły ogromne zmiany, lekcje zdalne są dla nas jedynym sposobem aby kontynuować edukację. Staramy się jak najlepiej zorganizować zajęcia i zadania dla naszych uczniów, jednak nie wszyscy uczniowie zdają sobie sprawę z powagi sytuacji. Niestety w naszej szkole miały miejsce akty szerzenia mowy nienawiści i hejtu. Zmuszeni jesteśmy wobec sprawców wyciągnąć surowe konsekwencje o czym w najbliższym czasie zostaną poinformowani zarówno rodzice jak i uczniowie. Zwracamy się z apelem do wszystkich uczniów aby zwrócili uwagę, iż w tym trudnym czasie winniśmy sobie wzajemnie pomagać. Nie jest to czas na hejtowanie i obrażanie osób, z którymi w niedługim czasie staniemy twarzą w twarz.

Uczniu pamiętaj Internet nie zapomina – zanim rozpoczniesz hejtować, zastanów się nad konsekwencjami!