Z kulturą za pan brat

Z KULTURĄ ZA PAN BRAT...

Edukacja kulturalna, to ważna część ogólnego wykształcenia, a nauka to nie tylko ta w szkolnych ławkach. Mogli się o tym przekonać uczniowie klasy piątej. Od  6 marca rozpoczęli realizację Programu edukacji kulturalnej, którego organizatorem jest Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Toruniu. Zajęcia te będą odbywały się cyklicznie, co dwa tygodnie. Zakończą się uroczystym podsumowaniem 9 czerwca. Nasze pierwsze spotkanie, to „Improwizacje w fotografii” z p. Stanisławem Jasińskim oraz zajęcia muzyczne prowadzone przez Toruńską Orkiestrę Symfoniczną. Na obu tych zajęciach uczyliśmy się przez zabawę. Mogliśmy wcielać się w różne postacie i muzycznie bawić się swoim głosem. Za to, że możemy uczestniczyć w tych warsztatach dziękujemy Urzędowi Gminy w Zakrzewie, który sponsoruje  nasze dojazdy, a Toruń nie jest tak blisko… Dziękujemy.

zapraszamy do galerii zdjęć...››