„Śnieżka – historia prawdziwa”

16 lutego gościliśmy w naszej szkole mieszkańców Sędzina i okolic. Zaprosiliśmy wszystkich, ponieważ wystawialiśmy na scenie przedstawienie teatralne zatytułowane „Śnieżka – historia prawdziwa”. W tym roku motywem przewodnim spektaklu był dom, do którego wrócił Odys po dziesięciu latach tułaczki, do którego wrócił zagubiony król  oraz powróciła Śnieżka z dalekiej podróży do Stanów Zjednoczonych. Dlaczego dom? Bo wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. A gdzie ten dom? Tam dom Twój, gdzie serce Twoje. Uczniowie doskonale się bawili, a razem z nimi zgromadzona publiczność, która nagrodziła naszych aktorów gromkimi brawami. Humory dopisywały wszystkim także przy ciastku i kawie, na które po przedstawieniu zaprosiła Gości Rada Rodziców. Dziękujemy za to niedzielne spotkanie.