Dzień Dziecka

W czwartek 1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. O godzinie  900   wszyscy uczniowie i nauczyciele spotkali się na boisku z dyrektorem, który złożył dzieciom życzenia i oficjalnie otworzył uroczystość. Po życzeniach wszystkie dzieci udały się w stronę trampolin i zjeżdżalni, które sprawiły wszystkim uczestnikom dużo radości.  Drugą niespodzianką był wóz strażacki, który można było zwiedzać bez ograniczeń. W ten sposób Strażacy spełnili marzenie wszystkich dzieci.  Każdy mógł poczuć się jak prawdziwy strażak, przymierzając kask czy uruchamiając syrenę. Z okazji Dnia Dziecka był również grill z kiełbaskami oraz słodki poczęstunek,  który przygotowała Rada Rodziców.  Miłą niespodzianką były również lody od Pani Katarzyny Kuchty, Pani Kasia wie co dzieci lubią najbardziej! Cała uroczystość odbywała się przy dźwiękach muzyki nad którą czuwał DJ Dawid Kotas.

zobacz fotogalerię