Drodzy Absolwenci!

Jesteśmy bardzo ciekawi jak potoczyło się Wasze życie po opuszczeniu murów naszej Szkoły. Pragnęlibyśmy, abyście utrzymywali z nami kontakt oraz brali aktywny udział w życiu Publicznej Szkoły Podstawowej w Sędzinie. Chcielibyśmy poznać Wasze sukcesy.

Może macie ochotę napisać do nas lub opisać swoje szkolne doświadczenia?
Jeśli macie ciekawe zdjęcia z lat szkolnych, prześlijcie je z opisem wydarzenia, którego dotyczą.
Piszcie na adres: pspsedzin@wp.pl. Jeżeli wyrazicie zgodę to opublikujemy Wasze wspomnienia lub zdjęcia na naszej stronie.
Serdecznie zapraszamy do częstego odwiedzania strony internetowej naszej szkoły.

Jako byli uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Sędzinie zawsze jesteście mile widziani w murach naszej (i Waszej) szkoły.

Zjazd Absolwentów '96

Dzień 2 lipca 2016r. zostanie w historii Publicznej Szkoły Podstawowej niezapomnianym wydarzeniem. Tego dnia odbył się po raz pierwszy Zjazd Absolwentów z okazji 20-lecia ukończenia szkoły podstawowej. W tym niezwykłym wydarzeniu wzięli udział niemal wszyscy absolwenci rocznika '96 i nauczyciele. Obecność tak licznego grona uczestników świadczy o tym, że publiczna Szkoła Podstawowa w Sędzinie nie jest tylko ważnym miejscem i częścią lokalnej rzeczywistości, ale jest też częścią naszego życia.
     Zjazd rozpoczął się w murach szkoły o godz. 1600 od powitania przybyłych gości przez dyrektora Marka Kuranta i organizatorki Karolinę Malesa   i Annę Sarnowską oraz wspólnego zdjęcia. Następnie odbyła się krótka wycieczka   w czasie, podczas której uczestnicy mięli okazję przypomnieć sobie kto chodził w owym czasie do szkoły i jacy nauczyciele wtedy ich uczyli. Kulminacyjnym momentem była prezentacja filmu z zakończenia ósmej klasy, podczas którego niejednemu z uczestników zjazdu zakręciła się w oku łza. Zakończeniem pobytu w szkole było wspólne zwiedzanie budynku, który przez 20 lat trochę się zmienił.
     Wieczorem w Dworze Biesiadnym w Zakrzewie odbył się Bal Absolwentów. Pierwszy toast wzniósł absolwent Marcin Krzemiński, życząc zgromadzonym dobrej zabawy i następnych takich spotkań. Przy dźwiękach muzyki, tańcach i niekończących się rozmowach zabawa trwała do późnej nocy.

zobacz fotogalerię