kategorie

Autobusy szkolne

Trasa dowożenia uczniów w roku szkolnym 2018/2019 - kurs I

Opiekun uczniów - P. Kujawa
Miejsca zatrzymywania się autobusu na przystankach:
  • Kuczkowo - przy przystanku PKS - 7:16
  • Sędzin obok P. Bolewickiego - 7:23
  • Sędzin II od Kobielic – pomiędzy posesją P. Pluskotów i P. Roszaków - 7:31
  • Sędzin obok P. Szafrańskiej - 7:32
  • Kobielice – obok P. Drużyńskiego - 7:33
  • Kobielice - obok P. Gralaka - 7.34
  • Kobielice – obok P. Pietrzaka - 7:35
  • Kobielice - obok P. Trzmielewskiego - 7:37
  • Michałowo - przy przystanku PKS - 7:42
  • Sędzin II od Michałowa - obok P. Maciejewskich - 7:43
  • Sędzin II od Michałowa obok P. Kryszaków - 7:44
  • Sędzin – przy przystanku PKS - 7:45
  • Sędzin – obok P. Karczmarka - 7:46
  • Sędzin - przy Remizie OSP - 7:47

Trasa dowożenia uczniów w roku szkolnym 2018/2019 - kurs II

Opiekun uczniów - P. Gogacz
Miejsca zatrzymywania się autobusu na przystankach:

  • Kuczkowo - obok P. Katarzyny Kazimierczak - 7:49
  • Zarębowo – obok P. Wiatrowskiego - 7:51
  • Zarębowo – obok P. Salamońskiego - 7:53
  • Sędzin – przy Remizie OSP - 7:56

Godziny odjazdu autobusu szkolnego 2018/2019

Godziny odjazdu autokaru szkolnego

po zakończeniu zajęć dydaktyczno-opiekuńczych

w roku szkolnym 2018/2019

plac przed budynkiem OSP w Sędzinie

 

Dzień tygodnia

Pierwszy odwóz

Drugi odwóz

Poniedziałek

1350

1505

Wtorek

1350

1505

Środa

1350

1505

Czwartek

1350

1505

Piątek

1350

1505

Regulamin dowożenia uczniów

Oświadczenie akceptacji regulaminu