Wycieczka do Torunia

W pewien słoneczny, majowy wtorek  dzieci z  oddziału przedszkolnego wybrały się na samodzielną wycieczkę do Torunia.  Wyprawa zaczęła się od zajęć „Moje domowe zoo”. W Ogrodzie Zoobotanicznym, których celem  było zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami opiekowania się zwierzętami domowymi. W trakcie zajęć odbył się również pokaz żywych zwierząt , który przysporzył dzieciom wiele radości.  Następnym punktem był spektakl       w Baju Pomorskim pt. „Blee” podczas którego dzieci uświadomiły sobie, że każdy jest wartościowy. W drodze powrotnej z teatru przedszkolaki wstąpiły na lody, które dodały im ochłody w ten ciepły dzień.  Po miłej przerwie udały się do Muzeum Piernika, gdzie samodzielnie upiekły pierniki. Ostatnim punktem wycieczki był McDonald’s, gdzie posilili się przed powrotem do domu.
Przez cały dzień humory i uśmiechy nie odstępowały nikogo na krok. Do domu wszyscy wrócili bardzo zmęczeni, lecz niesamowicie szczęśliwi w późnych godzinach popołudniowych.

zobacz fotogalerię