Festyn Rodzinny

W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy postanowiła w inny sposób uczcić Dzień Mamy, Taty i Dzień Dziecka. Zorganizowaliśmy Dzień Rodziny pod hasłem: „Rodzina, ach rodzina”. Dzień ten miał dostarczyć rodzicom i ich dzieciom samych wspaniałych wrażeń. Od  rana dzieci zaprezentowały  część artystyczną, podkreślając jak ważna w życiu każdego z nas jest rodzina. Następnie niespodzianek nie było końca. Był kącik zdrowia, urody: pani kosmetyczka i fryzjerka, galeria portretów rodziców. Nie zapomnieliśmy również o naszych tatusiach. Mogli oni podziwiać różnego rodzaju motocykle, które dość licznie pojawiły się na naszym boisku szkolnym. Tego dnia dzieci mogły zrelaksować się na zjeżdżalniach, dmuchańcach, posłuchać muzyki, uczestniczyć w zawodach sportowych  oraz zregenerować i posilić się w kąciku gastronomicznym. Dodatkową atrakcją była wizyta służb mundurowych: straży pożarnej z wozem bojowym oraz policjantów z Aleksandrowa Kuj. Ten mile spędzony dzień wraz z naszymi rodzinami mogliśmy uwiecznić  robiąc pamiątkowe zdjęcie w fotobudce. Mamy nadzieję, że ten dzień na stałe wpisze się do kalendarza imprez szkolnych.

Zobacz fotogalerię.