Dzień Pluszowego Misia

22 listopada 2017 r. w naszej szkole po raz kolejny odbył się Dzień Pluszowego Misia. Jego 115 urodziny zgromadziły całą społeczność szkolną. W czasie urodzin dzieci poznały ciekawostki z życia tej kochanej przez wszystkich Przytulanki. Miały możliwość zaprezentowania wierszy oraz piosenek, a także wzięły udział w różnych konkursach. Podczas uroczystości został rozstrzygnięty konkurs na najstarszego, największego oraz najmniejszego misia.W kategorii największy miś zwyciężyły misie: Klaudii Chojnickiej oraz Patryka Lewandowskiego. Właścicielem najstarszego misia okazał się Marcel Gruzel, natomiast najmniejszego – Sebastian Chojnicki. Na koniec uroczystości Miś przygotował niespodziankę. Zaprosił wszystkich na pyszny tort urodzinowy. Zabawa wszystkim sprawiła dużą radość. Z niecierpliwością czekamy na kolejne urodziny naszej Przytulanki.

Zobacz fotogalerię.