Ślubowanie klasy I

26 października  nasi pierwszoklasiści byli głównymi bohaterami Święta Szkoły. Tego dnia miało bowiem miejsce ślubowanie uczniów klasy pierwszej. Cała uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną w wykonaniu pierwszaków. Podczas występów wykazali się oni wieloma umiejętnościami: tańczyli Zorbę, grali na instrumentach perkusyjnych, śpiewali oraz recytowali. W części oficjalnej cała klasa, czyli dziewięcioro dzieci, przystąpiła do złożenia ślubowania na sztandar szkoły. Następnie pan dyrektor specjalnym piórem pasował ich na uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej   w Sędzinie. Rada Rodziców zafundowała dzieciom pamiątkowe książki, a wychowawczyni wręczyła pierwsze legitymacje. Przyjemności przewidziano również dla całej społeczności szkolnej. Była to dyskoteka  profesjonalnie prowadzona przez naszego lokalnego artystę pana Radosława Matuszewskiego oraz pyszny poczęstunek, który przygotowali rodzice pierwszoklasistów. Impreza z pewnością zapadnie na długo w pamięci uczniom klasy pierwszej.

Zobacz fotogalerię.