kategorie

Zadania dla uczniów naszej szkoły

Zadania dla uczniów naszej szkoły

Darmowy Edytor Tekstu dla każdego ucznia:


INFORMACJA DOTYCZĄCA ZDALNEGO NAUCZANIA

Szanowni Państwo,
Informujemy, iż od 6 kwietnia 2020r. prowadzimy zdalne nauczanie poprzez platformę G Suite oraz korespondencję mailową dla klas IV - VIII. Dla tych klas na szkolnej stronie w zakładce ZADANIA DLA UCZNIÓW będziemy publikować tylko komunikaty i istotne informacje dla danej klasy, natomiast szczegółowe treści kształcenia będą przekazywane przez wyżej wymienione narzędzia.
Oddział przedszkolny i klasy I - III nadal będą otrzymywały treści kształcenia na szkolnej stronie.


INFORMACJA O ZDALNYM NAUCZANIU

Szanowni Państwo,
Informujemy iż ze względu na dużą liczbę różnego rodzaju materiałów dydaktycznych, powoli przechodzimy na system zdalnego nauczania na platformie G Suite dla klas IV – VIII, w związku z tym prosimy tych uczniów, którzy jeszcze nie podali nam swojego kontaktu mailowego aby to uczynili. Tym samym dziękujemy wszystkim, których adresy mailowe znajdują się w naszej bazie danych. Materiały dla uczniów klas IV – VIII na naszej stronie internetowej będą powoli wygaszane na rzecz przesyłania informacji poprzez pocztę elektroniczną.


ADRESY MAIL DO ZDALNEGO NAUCZANIA


Szanowni rodzice i uczniowie,

W związku z wdrażaniem w naszej szkole platformy do nauczania G Suite, prosimy o to abyście podali nam aktualny adres mailowy, pod którym możemy przesyłać dostępy do zdalnego nauczania dla uczniów. Wystarczy, że napiszecie na podany poniżej  adres mailowy list zawierający imię i nazwisko ucznia oraz klasę. Dzięki temu będziemy mogli przesyłać na bieżąco informacje umożliwiające zdalne nauczanie. Można napisać list tylko z tematem zawierającym imię i nazwisko oraz klasę.

Proszę kierować listy na adres:

ryniecki@szkolasedzin.pl


UWAGA!

Zgodnie z poleceniem Ministerstwa Edukacji Narodowej czas zawieszenia w szkołach zajęć dydaktyczno – wychowawczych nie jest czasem ferii, czasem wolnym od nauki. Wszyscy uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Sędzinie otrzymają z większości przedmiotów zadania i materiały do samodzielnej pracy w domu. Sprawdzenie wykonania zadań odbędzie się po powrocie uczniów do szkoły.


instrukcja do zadań:
Drogi uczniu, wybierz z zakładki po lewej stronie przycisk zadania dla uczniów, następnie wybierz swoją klasę i pobierz zadania z poszczególnych przedmiotów. Pliki zapisane są w formacie PDF, poniżej znajduje się link do pobrania programu.

https://get.adobe.com/pl/reader/ 

Szanowny Rodzicu! Drogi Uczniu!

 

 

Pedagog szkolny jest do Waszej dyspozycji!

 

W związku z wydłużeniem czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19 pragnę poinformować, że jestem do Waszej dyspozycji w godzinach mojej pracy
pod adresem e-mail:

karolina.sobieraj.pedagog@go2.pl

Zapraszam do kontaktu wszystkich, którzy chcieliby o coś zapytać, poradzić się albo najzwyczajniej w świecie porozmawiać o tym, co się obecnie dzieje w jego życiu.

Jeżeli zależałoby Wam na kontakcie telefonicznym, proszę o podanie swojego numeru telefonu w mailu lub za pośrednictwem Messenger – oddzwonię.

 

Z pozdrowieniami

Karolina Sobieraj