Nadanie Imienia Szkole

21 czerwca 2022 roku od dzisiaj będzie ważną datą w historii naszej szkoły. Odbyła się uroczystość nadanie Szkole Podstawowej imienia Orła Białego i wręczenia sztandaru. Wybór Orła Białego na patrona to drogowskaz dla dalszych działań edukacyjnych i wychowawczych. To wyzwanie do codziennej pracy z dziećmi. Chcemy, by nasi absolwenci byli świadomi, że wybór patrona jest dla nich zobowiązaniem, ale i wyzwaniem. W tak ważnym dla nas dniu wielu znakomitych gości zaszczyciło nas swoją obecnością. Dzięki wspólnym działaniom pozyskaliśmy życzliwych przyjaciół, którzy wsparli naszą pracę, wspomogli nasz trud nadania imienia. Uroczystość rozpoczęliśmy Mszą Świętą w sędzińskim kościele, następnie odbyła się część oficjalna, część artystyczna, a na koniec poczęstunek. Święto Szkoły – cudowne, wzruszające, doniosłe, niezapomniane chwile.