Międzynarodowy Dzień Teatru

27 marca obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Teatru. W związku z tym uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Sędzinie udali się tego dnia z przedstawieniem teatralnym pt. „Czerwony Kapturek” do Domu Kultury w Zakrzewie, gdzie wystąpili dla koleżanek i kolegów z zakrzewskiego Zespołu Szkół. 28 marca sędzińska grupa teatralna odwiedziła gminę Aleksandrów Kujawski. W Gminnej Bibliotece Publicznej w Służewie zaprezentowała się przed uczniami Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki. Spektakl opowiadał o współczesnym Czerwonym Kapturku, któremu nie są obce tajniki Internetu. Dla zgromadzonej publiczności przygotowaliśmy również koncert skrzypcowy w wykonaniu uczennicy klasy VIII Amelii Żywiczki.  I aktorzy, i widzowie doskonale się bawili.

Zobacz fotogalerię