Dzień Dziecka

W piątek 3.06.2022r. w naszej szkole obchodziliśmy jeden z najwspanialszych dni w roku – Dzień Dziecka. Nauczyciele przygotowali wiele atrakcji. Klasy „0” - 3  zmagały się z  torem przeszkód, a także wraz z rodzicami grały w mini piłkę nożną. Klasy 4 - 8 także grały w piłkę nożną - najstarszy rocznik przeciwko młodszym rocznikom. Jednak atrakcją Dnia Dziecka był mecz rodziców przeciwko uczniom z najstarszych roczników odbywający się oczywiście w zdrowej rywalizacji. Niestety rodzice musieli uznać "wyższość" uczniów.  Były także takie atrakcje jak malowanie twarzy, robienie baniek mydlanych i wiele innych zabaw. Podczas zabawy nie zabrakło również poczęstunku. Rodzice przygotowali słodkości i wiele owoców. Najważniejsze, że pogoda nam dopisała i wszyscy dobrze się bawili. Dzień Dziecka udał się wspaniale. Już czekamy na następny.