kategorie

„Szczęśliwej drogi już czas…”

19.06.2019r. podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego słowami piosenki Ryszarda Rynkowskiego pożegnaliśmy tegorocznych ósmoklasistów. Były podziękowania wyrażone wierszem i piosenką, chwile wzruszeń, pożegnań i życzeń. Dla niektórych miniony czas był trudny, pełen wyzwań lub sukcesów, nowych doświadczeń. Po raz ostatni w tym roku szkolnym nauczyciele, uczniowie oraz rodzice spotkali się w pełnym składzie, aby nagrodzić również tych uczniów, którzy przez dziesięć miesięcy ciężkiej pracy zasłużyli na wyróżnienie. 
Oprócz absolwentów, pożegnaliśmy również Panią Helenę Dalasińską, która po wielu latach pracy w naszej szkole odeszła na zasłużoną emeryturę. Dziękujemy za Jej codzienną pracę, pomoc, optymizm, serdeczne słowo i życzliwy uśmiech. Na „nowej drodze życia” życzymy zdrowia, pogody ducha i czasu na realizację marzeń i planów na przyszłość. Nadchodzące wakacje to czas na odpoczynek i zabawę, czas na pracę, czy rozwijanie swoich pasji. 
To przywilej uczniów, który kiedyś, wraz z wejściem w dorosłe życie, zostanie im odebrany, dlatego warto w pełni z niego korzystać. Następny dzwonek usłyszymy dopiero we wrześniu. Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych wrażeń i słonecznej pogody, aby w trakcie ich trwania nabrali siły i energii na nadchodzący rok szkolny. Natomiast absolwentom mówimy: „do widzenia przyjaciele”. Dla Was zadzwonił dzisiaj już ostatni dzwonek, ale, wbrew pozorom, to jeszcze nie koniec. To dopiero początek waszej przygody, waszej wędrówki. 
Życzymy Wam szerokiej drogi, wysokich lotów, bezpiecznych upadków podczas niełatwej podróży życia. Jak mówią słowa wiersza: „Do zobaczenia w dorosłym życiu, na innej drodze, na innym szlaku…”.
 POWODZENIA

Zobacz fotogalerię