„Czerwony Kapturek”

Na zakończenie karnawału, w niedzielę 3 marca, społeczność naszej szkoły zaprosiła mieszkańców Sędzina i okolic na przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek”. Na scenie stanęli uczniowie wcielający się w postaci z tej, ale też i innych bajek. Spektakl był współczesną opowieścią o Czerwonym Kapturku, któremu nie obce są tajniki Internetu. Bohaterowie przedstawienia przestrzegali przed nieumiejętnym korzystaniem z tego dobrodziejstwa. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i Kapturek znalazł wybranka swego serca i wcale nie zrobił tego na czacie, a w realu. Publiczność dopisała (nawet brakło nam biletów)! Humory także! Aktorzy otrzymali dłuuugie i głośne brawa. Dziękujemy wszystkim tym, którzy tę niedzielę spędzili z nami, oczywiście przy kawie i pysznym ciachu. Podziękowania kierujemy także do osób, które pomogły nam w zorganizowaniu tej uroczystości.

Zobacz fotogalerię.